Dzień Trójkąta – „Poznaj przyrodę Przedmieścia Oławskiego”

/, Wolontariat, Wydarzenia/Dzień Trójkąta – „Poznaj przyrodę Przedmieścia Oławskiego”

Dzień Trójkąta – „Poznaj przyrodę Przedmieścia Oławskiego”

Rok szkolny niedawno się rozpoczął, a my już działamy. Wzięliśmy udział w czwartej edycji Dnia Trójkąta wydarzeniu organizowanym jest przez Strefę Kultury Wrocław w ramach programu animacyjnego i kulturalnego Sąsiadujemy.

Nasi uczniowie jako wolontariusze wspierali organizatorów w zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. Uczestniczyli w tematycznych spacerach: botanicznym, miejskim, ornitologicznym i nietoperzowym. Pomagali przy rozdawaniu śniadania w Parku na Niskich Łąkach. Wspierali pracę „Jednodniowego zakładu fotograficznego”, w którym wykonywano pamiątkowe portrety właścicieli i ich zwierząt. Pracowali także w Infopunkcie udzielając informacji mieszkańcom oraz gościom osiedla.

Wszyscy wolontariusz spisali się wspaniale!

Agnieszka Kucharska

Zdjęcia: Wiktoria Starobrat

2020-09-09T18:28:49+00:00 9 września 2020|Samorząd Uczniowski, Wolontariat, Wydarzenia|