Kiermasz Świąteczny i konkurs na Świąteczną Babulę

/, Wydarzenia/Kiermasz Świąteczny i konkurs na Świąteczną Babulę

Kiermasz Świąteczny i konkurs na Świąteczną Babulę

Po raz kolejny stało się zadość  czwórkowej tradycji. Wprawdzie nie w realu, ale na Teamsie.  To tutaj autorzy wiosenno – świątecznych, własnoręcznie wykonanych niespodzianek zaprezentowali swoje wytwory w ramach konkursu na Świąteczną Babulę połączonego z wiosennym kiermaszem.
 W okresie trudów pandemii i zdalnego nauczania, minimalizowanie bezpośrednich kontaktów nie było przeszkodą w sięgnięciu po chwilę relaksu i zapomnienia .
 Kolorowe specjały – wspaniałe BABY , kolorowe jajka, babeczki, owieczki , zajączki i inne cudeńka cieszyły nasze oko na ekranach monitorów – a teraz sprawiają radość nowym właścicielom.
  Serdecznie dziękujemy autorom konkursowych i kiermaszowych przepięknych, niepowtarzalnych prac – niespodzianek oraz tym , którzy stali się ich nowymi właścicielami.
 Uzyskane z kiermaszu środki finansowe zostaną w całości przekazane na wsparcie finansowe dla Uczennic i Uczniów naszej szkoły, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej.

Życzymy Dobrych Świąt spędzonych w zdrowiu, spokoju i miłości

Organizatorzy konkursu i kiermaszu