Licytacja z SERCEM

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły, przed świętami odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. W tym wyjątkowym, pandemicznym roku po raz pierwszy kiermasz przyjął formę licytacji ozdób świątecznych, które zostały wykonane z wielkim pietyzmem przez uczennice i pracowników LO IV.

Zachwycające maseczki, stroiki, aniołki, koszyczki, serca, owieczki, krasnale i bombki w kształcie uroczych zwierzaków, stały się przedmiotem ostrej licytacji. Taki wspaniały, ręcznie wykonany prezent na pewno wywoła szeroki uśmiech na twarzy każdego obdarowanego, czy to dużego, czy to małego.

Czar ręcznie wykonanych ozdób i empatia  otworzyły szeroko serca i portfele licytujących. Dzięki temu udało się zebrać rekordową sumę, która zostanie przeznaczona na stypendia dla naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy ofiarowali własnoręcznie wykonane ozdoby oraz tym, którzy wzięli udział w  licytacji.

Za długie godziny spędzone na dzierganiu pragniemy szczególnie serdecznie podziękować Martynie Płusce (klasa 2g) i Oliwii Karolak (klasa 2g+), Paniom: Agnieszce Ulanowskiej, Magdalenie Michalskiej-Wieczorek oraz niezawodnemu nauczycielskiemu szydełkowemu trio.

Wspaniałych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku w miłości i zdrowiu!

Organizatorzy kiermaszu

2020-12-22T16:21:32+00:00 20 grudnia 2020|Wolontariat, Wydarzenia|