13-tka okazała się szczęśliwa dla uczniów naszego Liceum

/, Sukcesy uczniów, Wydarzenia/13-tka okazała się szczęśliwa dla uczniów naszego Liceum

13-tka okazała się szczęśliwa dla uczniów naszego Liceum

13 czerwca miało miejsce wręczenie nagród w trzech konkursach w ramach Magnum Praemium Wratislaviae.

W konkursie na pracę historyczną Rajd Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Stella Kielan – uczennica klasy IB – zajęła II miejsce, Wit Chalecki – uczeń klasy IA – zajął miejsce III, a Katarzyna Dorenda – uczennica klasy IB – otrzymała wyróżnienie.

W Finale Konkursu Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo-Wschodnich IV miejsce zajęła Klaudia Ambryszewska, uczennica klasy IIE.

W VIII Konkursie na multimedialną prezentację o Wrocławiu „Wrocławskie drzewa świadkami historii miasta” II miejsce zajął Jakub Grygiel, uczeń klasy 2E.

Serdecznie gratulujemy Wam sukcesu!

2017-10-03T00:20:36+00:00 20 czerwca 2013|Konkursy, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|