Hej kolęda, kolęda….

/, Wydarzenia/Hej kolęda, kolęda….

Hej kolęda, kolęda….

Uśmiech na ustach, energia, tańce i śpiewy, kolorowe stroje i nieustająco dobry nastrój – oto przepis na spotkanie Małych i Dużych. Jak co roku w naszej szkole odbyło się wspólne kolędowanie z Przedszkolem Integracyjnym im. Księżnej Diany. Dzieci z grupy starszaków „Sowy Mądre Głowy” przygotowały piękny występ muzyczno-taneczny w klimacie folkowym rodem z Podhala, a nasz Kucharband zrewanżował się klimatycznymi, świątecznymi piosenkami. Nie zabrakło też kolędy – Duzi i Mali wspólnie odśpiewali „Przybieżeli do Betlejem”. Padło też wiele ciepłych słów ze strony Dyrekcji szkoły i przedszkola: Małgorzaty Górny i Barbary Sudoł.

Święta minęły, ale nam się ponownie udało zaczarować rzeczywistość i przywrócić choć na krótką chwilę magię Bożego Narodzenia. Do zobaczenia za rok!

Katarzyna Cieplińska-Olejnik

2019-01-10T10:56:05+00:00 9 stycznia 2019|Uroczystości, Wydarzenia|