Złoty Akord!

To już koniec ligi strzeleckiej w roku szkolnym 2013/2014. Zawodami „O Babkę Wielkanocną – Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego nr I” zakończyły się tegoroczne zmagania strzelców. Szczególnie miło będą je wspominali reprezentanci naszej Szkoły, bowiem to oni zdobyli główną nagrodę – słodką babkę, a do szkolnej gabloty trafił kolejny piękny puchar. Naszym zawodnikom na pamiątkę tego sukcesu pozostaną złote medale. Tym razem sukcesu indywidualnego w postaci medalu nie było. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszyscy nasi zawodnicy strzelili bardzo dobrze, co dało końcowy sukces. Bardzo się cieszymy i gratulujemy sukcesu.

Były to ostatnie zawody w barwach LO IV dla Agnieszki Wnuczyńskiej (3b) i Mateusza Wodnika (3f), którzy wkrótce opuszczą mury naszej Szkoły. Dziękujemy im za wytrwałość i poświęcenie własnego czasu i wysiłku. Co to oznacza wiedzą tylko ci, którzy wspólnie z nimi poświęcali się pasji strzeleckiej. Oprócz nich naszą Szkołę reprezentowali: Ola Woźniak (2a), Katarzyna Kowalewska (2c), Oskar Obolewicz (2d). Medalistom gratulujemy!

Tekst i zdjęcia (K.R.)

2017-10-03T00:20:33+00:00 22 kwietnia 2014|Konkursy, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|