Bal Studniówkowy 2013

/, Wydarzenia/Bal Studniówkowy 2013

Bal Studniówkowy 2013

W myśl uroczej polskiej tradycji organizowania dla abiturientów balu na około sto dni przed maturą, 26 stycznia 2013 r., uczniowie naszej szkoły bawili się we wrocławskiej hali IASE. Studniówkę rozpoczęła uroczystym przemówieniem p. dyrektor Małgorzaty Górny a następnie wszystkie klasy wraz z wychowawcami odtańczyły poloneza.

Po zakończeniu części oficjalnej i pysznej kolacji, maturzyści, ich osoby towarzyszące, zaproszone Grono Pedagogiczne oraz rodzice ruszyli na parkiet. Uroczystość uświetnił program artystyczny zorganizowany przez klasę III F oraz występ zespołu muzycznego, jednego z uczniów naszej szkoły, Konrada Staszkiewicza. Huczna zabawa trwała do świtu, ostatni z uczestników schodzili z parkietu o wczesnych godzinach rannych :).

Teraz należy tylko życzyć naszym maturzystom połamania piór – mocno trzymamy kciuki :)

Agnieszka Kucharska

2017-10-03T00:20:38+00:00 20 lutego 2013|Uroczystości, Wydarzenia|