Zdjęcie naszych wolontariuszek na profilu Fabryki Aktywności Młodych

/, Wydarzenia/Zdjęcie naszych wolontariuszek na profilu Fabryki Aktywności Młodych

Zdjęcie naszych wolontariuszek na profilu Fabryki Aktywności Młodych

Wolontariat młodzieżowy ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii i niesie ze sobą wiele satysfakcji, jednak nie zawsze ten pozytywny, radosny obraz jest dostrzegany w społeczeństwie.

Pod koniec roku szkolnego 2013/2014 nasza szkoła jako jedna z wielu szkół na terenie całego kraju otrzymała zaproszenie od Fabryki Aktywności Młodych (organizacji pozarządowej zajmującej się promowaniem aktywnych postaw wśród młodych ludzi) do wzięcia udziału w projekcie „Radosne oblicze wolontariatu” mającym na celu poprzez atrakcyjne zdjęcie pokazanie jak barwny, różnorodny i radosny może być wolontariat.

W związku z tym przesłaliśmy zdjęcie naszych wolontariuszek w czasie akcji kiermasz ciast „Nauczyciele uczniom” i we wrześniu tego roku to zdjęcie ukazało się jako jedno z wielu zdjęć wolontariuszy ze szkół w całej Polsce.

Zachęcamy do odwiedzenia strony FAM na FB.

Joanna Biskup
Anna Suleja