Powstaje dokument

//Powstaje dokument

Powstaje dokument

Uczniowie klasy filmowej (1a) pracują przez cały rok nad trudnym projektem do realizacji – stworzeniem swojego pierwszego filmu dokumentalnego. Tematy wybierają samodzielnie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, pasjami i fascynacjami. Sami opracowują też plan scenariuszowy, kompletują ekipę filmową, koordynują pracą zespołu lub idąc drogą Marcela Łozińskiego, pracują w małych zespołach filmowych. Dwóch uczniów z klasy 1a potraktowało zadanie z edukacji filmowej niezwykle profesjonalnie. Kamil Woroniak i Miłosz Piotrowski skompletowali niemal zawodową ekipę realizacyjną, pełniąc w zespole role reżyserów i koordynatorów zadania. Zapowiedź filmu wygląda imponująco! Czy tak młodzi twórcy z naszej szkoły mają szansę na swoją pierwszą premierę telewizyjną…? Póki co, zwiastun podbija Internet. Gratuluję chłopakom takiego podejścia do zadania i z niecierpliwością czekam na efekty końcowe! A wszystkich zapraszam do obejrzenia zapowiedzi filmu dokumentalnego o polskich kibicach klubu piłkarskiego FC Liverpool.

Agnieszka Opyt

2017-10-03T00:20:30+00:00 21 listopada 2014|Wydarzenia|