Mikołaj Tobjasz z 2A w finale Olimpiady Medialnej!

/, Wydarzenia/Mikołaj Tobjasz z 2A w finale Olimpiady Medialnej!

Mikołaj Tobjasz z 2A w finale Olimpiady Medialnej!

Uczeń klasy filmowej z rewelacyjnym wynikiem z testu z wiedzy o mediach, telewizji, filmie i dziennikarstwie znalazł się w finałowej dziesiątce uczestników z Dolnego Śląska i będzie reprezentował naszą szkołę w etapie centralnym w Warszawie, w kwietniu 2015 r.

W zawodach okręgowych, które odbyły się 12. grudnia w sali kameralnej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, Mikołaj musiał zmierzyć się z bardzo szczegółowymi pytaniami z szeroko pojętej dziedziny mediów – np. W jakim kraju znajduje się siedziba arabskiej stacji telewizyjnej Al-Dżazira? Specjalista od mediów – Mikołaj Tobjasz – wiedział, że chodziło o Katar.

Gratuluję Mikołajowi ogromnego sukcesu, a wszystkich uczniów zapraszam do udziału w przyszłoroczej edycji Olimpiady Medialnej, w której nagrodą są m.in. indeksy na wydziały dziennikarstwa i komunikacji społecznej największych uczelni w Polsce.

Agnieszka Opyt

2017-10-03T00:20:30+00:00 15 grudnia 2014|Konkursy, Wydarzenia|