Nasi strzelcy w blasku złota!

/, Wydarzenia/Nasi strzelcy w blasku złota!

Nasi strzelcy w blasku złota!

Zakończyła się tegoroczna edycja Szkolnej Superligi Strzeleckiej (zawody rozgrywane z broni sportowej). Po raz kolejny reprezentacja naszej Szkoły pokazała, że we Wrocławiu nie ma na nią mocnych! Nasi reprezentanci zwyciężyli ze znaczną przewagą w klasyfikacji drużynowej, pozostawiając w pokonanym polu m.in.: LO nr VII, reprezentację EZN, czy rewelację ubiegłorocznych rozgrywek – LO nr XV. Nasi strzelcy wystąpili w składzie:

1. Aleksandra Woźniak – 3a
  2. Katarzyna Kowalewska – 3c;
  3. Oskar Obolewicz – 3d;
  4. Gabriela Brzezinka – 2b;
  5. Zuzanna Gałczyńska – 2c

Jak zwykle o sukcesie drużynowym zadecydowały znakomite wyniki indywidualne. Rewelacyjnie spisały się nasze dziewczęta: zwyciężyła Ola Woźniak, druga była Gaba Brzezinka, a Zuzę Gałczyńską sklasyfikowano na IV miejscu.

Stało się już tradycją, że w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników rozegrano „turniej jednego strzału”. Ta konkurencja wymaga opanowania i celnego oka, gdyż po każdej serii strzałów zawodnik, który uzyska najsłabszy wynik odpada z dalszej walki. Najwięcej „zimnej krwi” wykazał Oskar Obolewicz, który zwyciężył w tym efektownym konkursie.

Puchar Wiosny organizowany przez Zarząd Powiatowy LOK i Klub Żołnierzy Rezerwy LOK był pożegnalnymi zawodami dla naszych najbardziej doświadczonych zawodników. Tylko oni wiedzą ile pracy i osobistego czasu należało poświęcić, aby uzyskać dobry sportowy wynik. Za to, że dostarczali nam radości ze swoich dokonań serdeczni i gorąco im dziękujemy! Powodzenia na maturze!

2017-10-03T00:20:28+00:00 31 marca 2015|Sukcesy uczniów, Wydarzenia|