Alicja – finalistką Olimpiady Wiedzy o Bankach

/, Sukcesy uczniów, Wydarzenia/Alicja – finalistką Olimpiady Wiedzy o Bankach

Alicja – finalistką Olimpiady Wiedzy o Bankach

W dniach 9-10 marca 2013 odbył się finał Olimpiady Wiedzy o Bankach. Alicja Ożga z klasy 3E została finalistką Olimpiady.

Alicja znalazła się w gronie 59 finalistów wyłonionych z ponad 27 tysięcy uczniów, biorących udział w 1. etapie.

W pierwszym dniu rywalizacji odbył się test, warsztaty i wykłady. Następnego dnia w gnieźnieńskim Teatrze im. Aleksandra Fredry miała miejsce uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Tadeusz Bugajski, Zastępca Dyrektora Wydziału Kontroli i Ewaluacji Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty w Poznaniu Pani Danuta Hyżak, Dyrektor Banku Zachodniego BZWBK o/Gniezno Pan Maciej Kwaśny.

Serdecznie gratulujemy Alicji sukcesów i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

Barbara Cieśla

2017-10-03T00:20:37+00:00 20 marca 2013|Olimpiady, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|