46. Złaz im. Alfredy Michałowskiej

//46. Złaz im. Alfredy Michałowskiej

46. Złaz im. Alfredy Michałowskiej

Kontynuując wieloletnią tradycję, w dniach 29-30 września w Karkonoszach Wschodnich odbył się 46. Złaz uczniów klas pierwszych naszego liceum.
Pierwszego dnia wszystkie klasy przejechały autokarami z Wrocławia do Karpacza, a stamtąd różnymi trasami musiały dostać się do Strzechy Akademickiej. Po ciepłym posiłku i zakwaterowaniu rozpoczęliśmy konkurencje złazowe. Każda z klas miała do zaprezentowania piosenkę, wspólny element stroju, musiała również odpowiedzieć na pytania krajoznawcze dotyczące Karkonoszy oraz rozpoznać dwa zdjęcia ze swojej trasy.
Później przeszliśmy do przygotowanych przez klasę 2E beaniów. W tym roku tematem przewodnim było Pokaż swój profil!. Pierwszaki brały udział w  kalamburach, konkurencji niespodziance, ale musieli również wcześniej przygotować scenkę na zadany temat, maskotkę klasową i hasło promujące profil klasy.
Konkurs o Puchar LO IV wygrała klasa 1D. W beaniach  zwyciężyła klasa 1C. Dodatkowo w tym roku, organizatorzy beaniów przyznali wyróżnienie klasie 1B.
Po zakończeniu imprezy odbyła się dyskoteka i mimo zmęczenia wszyscy uczniowie wzięli w niej udział.

W piątek wszyscy w dobrych nastrojach wyruszyliśmy do Karpacza – Białego Jaru, po drodze podziwiając malownicze widoki. Dobra zabawa, odrobina wysiłku zapewniły wszystkim mnóstwo wrażeń.

Wiktoria Murphy i Kuba Kurach kl. II E

2016-10-06T11:05:16+00:00 6 października 2016|Wydarzenia|