Uczniowie z Kevelaer z kolejną wizytą w „Czwórce”

/, Wydarzenia, Wymiany/Uczniowie z Kevelaer z kolejną wizytą w „Czwórce”

Uczniowie z Kevelaer z kolejną wizytą w „Czwórce”

Wszystko rozpoczęło się w poniedziałek 24.10.2016, kiedy o bardzo wczesnej porze odebraliśmy niemieckich gości z dworca. Pierwszy dzień spędziliśmy z rodzinami, poznając okolicę. Wieczorem wspólnie poszliśmy na kręgielnię, gdzie nie brakowało świetnej zabawy. We wtorek uczniowie z Kevelaer odwiedzili naszą szkołę oraz uczestniczyli w lekcjach angielskiego i matematyki. Tego dnia również udaliśmy się na koncert, niemieckiego zespołu Falk Zenker Trio do Narodowego Forum Muzyki. Kolejny dzień spędziliśmy poza Wrocławiem. Zwiedziliśmy pałac rodziny von Moltke w Krzyżowej a następnie podziwialiśmy urokliwy zamek w Książu. Czwartek był pełen atrakcji takich jak: wyjście na strzelnicę, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje sprawności strzeleckie, było też Afrykarium, a wieczorem seans w kinie. Ostatniego dnia wspólnie przygotowaliśmy plakaty, podsumowujące całą wymianę. Pani dyrektor Aleksandra Gurgul wręczyła nagrody za konkursy i pożegnała naszych gości. Wieczorem, kiedy nadszedł czas pożegnania, nie brakowało łez. Dzięki wymianie mieliśmy możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności językowych. Z niecierpliwością czekamy na rewizytę w Kevelaer.

Natalia i Julia kl.2c

2016-11-07T19:43:32+00:00 5 listopada 2016|Projekty edukacyjne, Wydarzenia, Wymiany|