WARSZTATY „WYJDŹ POZA SWÓJ ŚWIAT”

/, Wydarzenia/WARSZTATY „WYJDŹ POZA SWÓJ ŚWIAT”

WARSZTATY „WYJDŹ POZA SWÓJ ŚWIAT”

Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś.
Ronald Reagan

Warsztaty Wyjdź poza swój świat dla uczniów naszej szkoły odbyły się w dniach 23 i 25 listopada br., prowadzone były przez panią Katarzynę Wysocką z Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci w ramach Pozarządowego Programu Rozwoju Wolontariatu we Wrocławiu.
Zajęcia, w których wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich, miały na celu przede wszystkim uświadomienie młodzieży, czym jest wolontariat i zachęcenie do aktywności w ramach wolontariatu zarówno na terenie szkoły, jak i poza szkołą.
Mamy nadzieję, że świadomość, jak ważne jest w dzisiejszych czasach pomaganie innym zachęci naszych uczniów do wzięcia udziału w różnych przedsięwzięciach o charakterze wolontariackim.

Joanna Biskup

2016-12-22T20:15:16+00:00 30 listopada 2016|Wolontariat, Wydarzenia|