KONKURS STRZELECKI Z OKAZJI 70-LECIA ZS NR 23

//KONKURS STRZELECKI Z OKAZJI 70-LECIA ZS NR 23

KONKURS STRZELECKI Z OKAZJI 70-LECIA ZS NR 23

Oryginalnie świętował swój jubileusz 70-lecia wrocławski Zespół Szkół nr 23. Rocznicę powstania szkoły uczczono turniejem strzeleckim, na który zaproszono dwuosobowe reprezentacje wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych. Naszą Szkołę reprezentowali: Pani Wicedyrektor Aleksandra Gurgul oraz nauczyciel EdB p. Kazimierz Rakowski. Zawody stały na wysokim amatorskim poziomie. Walka o jak najlepsze wyniki była zacięta i emocjonująca. W klasyfikacji Drużynowej zwyciężyli reprezentanci LO nr XV.
Znakomicie spisała się nasza Pani Wicedyrektor w konkursie jednego strzału dla dyrektorów szkół. Konkurencja polega na tym, że po każdej serii strzałów z dalszego strzelania odpada ten zawodnik, który uzyskał najsłabszy wynik. Konkurencja wymaga nie tylko celnego oka ale także mocnych nerwów. Pani Aleksandra Gurgul po emocjonujących zawodach dotarła do finału, gdzie musiała uznać wyższość znakomicie dysponowanej Pani Dyrektor LO nr XV. Gratulujemy!

2017-03-20T21:03:06+00:00 20 marca 2017|Wydarzenia|