Współpraca LO nr IV z Politechniką Wrocławską

/, Współpraca z instytucjami, Wydarzenia/Współpraca LO nr IV z Politechniką Wrocławską

Współpraca LO nr IV z Politechniką Wrocławską

Kolejne już zajęcia, prowadzone przez pracowników Politechniki Wrocławskiej dla uczniów naszej szkoły, przeszły do historii. Przez siedem poniedziałkowych wieczorów, gościliśmy w Laboratorium Podstaw Fizyki, gdzie pod kierownictwem prowadzącego dr Zbigniewa Gumiennego, poznawaliśmy tajniki fizyki. W zajęciach brali udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich, pojawiali się nawet humaniści. Największym zaangażowaniem wyróżniła się jednak klasa III D, wśród której znajdują się uczniowie, dla których był to już drugi sezon zajęć.
Zapraszamy wszystkich chętnych na następną edycję w przyszłym roku szkolnym.
Małgorzata Bandura

2017-11-09T13:21:00+00:00 30 marca 2017|Projekty edukacyjne, Współpraca z instytucjami, Wydarzenia|