PODSUMOWANIE SEZONU STRZELECKIEGO

/, Wydarzenia/PODSUMOWANIE SEZONU STRZELECKIEGO

PODSUMOWANIE SEZONU STRZELECKIEGO

W minioną sobotę 20.05 na obiektach strzelnicy sportowej Stadionu Olimpijskiego dokonano podsumowania zmagań strzeleckich, które miały miejsce w mijającym roku szkolnym. Choć najlepszy z naszych zawodników – Mikołaj Żelazny zajął indywidualnie dopiero IV miejsce, to pozostali nasi reprezentanci byli tuż „za jego plecami”. Wyrównany poziom drużyny w końcowej klasyfikacji generalnej pozwolił naszej drużynie stanąć na najniższym stopniu podium. Dyrektor Dolnośląskiego Zarządu Ligi Obrony Kraju – pod której patronatem prowadzone są zawody Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej – pan Janusz Stach, zawiesił na szyjach naszych zawodników brązowe medale i wręczył puchar dla naszej drużyny. W minionym sezonie bezkonkurencyjna okazała się naszpikowana zawodnikami klubów strzeleckich reprezentacja LO nr VII, która zwyciężyła niemal we wszystkich klasyfikacjach. Naszym rywalom, ale przede wszystkim naszej drużynie gratulujemy!
Także tego dnia odbyły się otwarte wojewódzkie mistrzostwa DZ LOK w strzelaniu z małokalibrowej broni palnej. Najlepiej z naszych spisała się Maja Teodorczyk, która będąc jeszcze juniorką , w starciu z seniorkami zajęła IV miejsce. Gratulujemy!
Powyższe zawody były zawodami pożegnalnymi dla czołowego reprezentanta naszej szkoły, Mikołaja Żelaznego. Mikołaj jest już tegorocznym absolwentem i aspiruje do WSO WL. Dziękując mu za trzy lata występów trzymamy kciuki za pomyślną rekrutację.
Tekst i zdjęcia (K.R.)

2017-05-23T20:36:41+00:00 23 maja 2017|Sukcesy uczniów, Wydarzenia|