MÓJ PIERWSZY BIZNES PRZED 20-TKĄ

/, Sukcesy uczniów, Wydarzenia/MÓJ PIERWSZY BIZNES PRZED 20-TKĄ

MÓJ PIERWSZY BIZNES PRZED 20-TKĄ

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Gabriela Kołtunik, Kacper Prędkiewicz, Bartłomiej Surma i Maciej Olearczuk zajęła I miejsce w konkursie w kategorii gra planszowa w V edycji projektu „Mój pierwszy biznes przed 20-tką”. Uczniowie zaprezentowali grę „Psychotunel”, którą stworzyli podczas warsztatów organizowanych przez WSB w roku szkolnym 2016/2017.Uczniowie stworzyli grę polegającą na wcieleniu się w pacjentów szpitala psychiatrycznego. Przy użyciu różnych przedmiotów pacjenci starają się wydostać ze szpitala. Jednocześnie planując każdy następny ruch, tak aby nie wpaść w sidła lekarzy. Projekt, w którym wygraliśmy, okazał się świetną szkołą pracy w zespole, okiełznania żywiołowych pomysłów i konieczności rezygnowania z rzeczy ciekawych, ale zbędnych.
Uczniowie odebrali nagrody i dyplomy z rąk profesora Mariana Nogi podczas gali kończącej projekt.
[BC]

2017-06-26T21:25:29+00:00 23 czerwca 2017|Konkursy, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|