Uczniowie Czwórki uczestniczą w realizacji projektu Muzeum Etnograficznego

/, Współpraca z instytucjami, Wydarzenia/Uczniowie Czwórki uczestniczą w realizacji projektu Muzeum Etnograficznego

Uczniowie Czwórki uczestniczą w realizacji projektu Muzeum Etnograficznego

Od listopada 2017 roku grupa wolontariuszy z klas I B i II B bierze udział w projekcie „Słuchaj Przedmieścia”, realizowanym przez Muzeum Etnograficzne we Wrocławiu. Do tej pory podczas dwóch spotkań z pracownikiem Działu Oświatowego, panią Martą Derejczyk, młodzież przygotowywała się do nagrywania opowieści ludzi zamieszkujących od dawna Przedmieście Oławskie. Efektem wspólnych działań Muzeum Etnograficznego i uczniów Czwórki będzie nietypowa wystawa w muzeum, której otwarcie jest planowane w czerwcu 2018 roku.

MSS

2017-12-04T09:57:16+00:00 4 grudnia 2017|Projekty edukacyjne, Współpraca z instytucjami, Wydarzenia|