DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

/, Wydarzenia/DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Przeciętny uczeń zapytany jak obchodzi Pierwszy Dzień Wiosny odpowie zapewne: „Idę na wagary!” W LO 4 natomiast uczniowie spędzali ten dzień w zupełnie inny sposób…
Zgodnie z kilkuletnią tradycją uczniowie klas I i II uczestniczyli w obchodach Dnia Angielskiego. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: Bajki Walta Disneya. Każda klasa miała za zadanie zaprezentować się w trzech konkurencjach: scenka-parodia, piosenka i własny filmik w oparciu o znane produkcje Disneya. Duża dawka śmiechu, porcja popcornu i duch rywalizacji był gwarantowany! Na najwyższym podium stanęli uczniowie z klasy 2B, tuż za nimi klasa 1C, a trzecie miejsce na podium należało do uczniów klasy 2D.
Rola organizatora w tym roku przypadła klasie 2C, która idealnie odnalazła się w tej roli i dodatkowo zachwyciła nas swoim autorskim występem.
Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i niezapomniane doznania artystyczne!

Ewa Tarnowska

2018-03-23T07:16:43+00:00 23 marca 2018|Uroczystości, Wydarzenia|