/, Sukcesy nauczycieli, Sukcesy uczniów, Wydarzenia/Sukces Michała Walczaka i Anastasii Postebailo w konkursie na prezentację multimedialną

W dniu 6.04.2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom VII Międzyszkolnego Konkursu na Prezentację Multimedialną: „Thüringen – die Sehenswürdigkeiten” w Liceum Ogólnokształcącym nr VII we Wrocławiu. Wśród laureatów konkursu znalazł się Michał Walczak z klasy 2F, który zajął II miejsce. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Anastasia Postebailo z klasy 2D. Celem konkursu było ukazanie ciekawych miejsc, obiektów i zabytków Turyngii, integracja treści i umiejętności z zakresu języka niemieckiego i technologii informacyjnej oraz doskonalenie umiejętności informatycznych. Gratulujemy nagrodzonym uczniom i ich opiekunom, pani Agnieszce Czerwiec i pani Barbarze Kondule.

Nagrodzoną pracę konkursową Michała można obejrzeć tutaj: http://prezi.com/6jnglhqjdgdi/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share

2018-04-19T11:56:20+00:00 19 kwietnia 2018|Konkursy, Sukcesy nauczycieli, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|