Bijemy Zielony Rekord Polski – LO nr IV uczestnikiem kampanii DOTLENIENI

//Bijemy Zielony Rekord Polski – LO nr IV uczestnikiem kampanii DOTLENIENI

Bijemy Zielony Rekord Polski – LO nr IV uczestnikiem kampanii DOTLENIENI

W tym roku LO nr IV wzięło po raz pierwszy udział w kampanii Dotlenieni, która jest organizatorem bicia Zielonego Rekordu Polski.

27 kwietnia br. na dziedzińcu naszej szkoły uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w nasadzaniu roślin, pozyskanych dzięki sponsorom. Naszą szkołę wsparli: pracownicy Spółki PiLab S.A., Mercure Wrocław Centrum i AmRest. Koszty zakupu ziemi pokryła częściowo Wrocławska Rewitalizacja. Prace przygotowawcze pod nasadzenia odbyły się  w 2 etapach: 6 kwietnia uczniowie szkoły z nauczycielami i rodzicami zdjęli darń, przygotowując teren pod agrowłókninę, którą rozłożyliśmy 21 kwietnia. Wtedy dopiero przystąpiliśmy do sadzenia roślin. Chcemy bardzo serdecznie podziękować Fundacji Dotlenieni, sponsorom oraz uczestnikom akcji, rodzicom, nauczycielom i uczniom. T o dzięki Państwu tak się zmieniamy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Aleksandra Gurgul i Małgorzata Wojciechowska

2018-05-08T19:13:43+00:00 7 maja 2018|Wydarzenia|