Liczna reprezentacja „czwórki” w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej

/, Wydarzenia/Liczna reprezentacja „czwórki” w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej

Liczna reprezentacja „czwórki” w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej

5. grudnia, jak prezent na zbliżające się mikołajki, przyszły bardzo dobre nowiny z Komisji Okręgowej Olimpiady Historycznej. Spośród trzynastu uczniów „czwórki”, którzy zakwalifikowali się do pisania pracy badawczej, dziewięciu przeszło dalej i w styczniu 2014 roku będzie reprezentować naszą szkołę w zmaganiach na etapie okręgowym.

Fakt tak licznej reprezentacji cieszy, gdyż obecnie coraz mniej młodych ludzi sięga po książkę historyczną. Studiowanie przeszłości jest wymagające i żmudne. Ale jeśli ktoś raz zdecydował się na flirt z muzą Klio, zadłuży się w historii po kres swoich dni.

Wszystkim uczestnikom Olimpiady Historycznej życzymy sukcesów w poznawaniu dziejów ludzkości.

Nasi najlepsi historycy:

• Radek Jurak 3a