Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej rozpoczęły się już w piątek 11 października. Klasa II B złożyła wszystkim pracownikom szkoły gorące życzenia wraz z ogromnym  tortem.

We wtorek nastąpił ciąg dalszy niespodzianek, tym razem przygotowanych przez Samorząd Szkolny. Zespół  muzyczny zagrał mini koncert, uczniowie złożyli najlepsze życzenia, częstowali pysznymi ciastami i obdarowali swoich nauczycieli kwiatami.

Serdecznie dziękujemy za pamięć i wyrazy sympatii.

Miło nam poinformować, że za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej Nagrodą Prezydenta Wrocławia uhonorowana została pani Beata Kulik, nagrodę z rąk dolnośląskiego Kuratora Oświaty odebrała pani Katarzyna Cieplińska-Olejnik.

Nagrodami Dyrektora Szkoły zostali wyróżnieni (w kolejności alfabetycznej):  Agnieszka Czerwiec, Anna Kaleta, Barbara Konduła, Magdalena Michalska-Wieczorek, Dagmara Pancerowicz, Lucyna Podoba, Małgorzata Połch, Kazimierz Rakowski, Agnieszka Szyrwińska, Ewa Tarnowska, Małgorzata Wojciechowska, Małgorzata Wółkiewicz, Dorota Żytkiewicz.

2019-10-15T13:59:13+00:00 15 października 2019|Samorząd Uczniowski, Uroczystości, Wydarzenia|