Kiedy matura? Jak zakwitną akacje

//Kiedy matura? Jak zakwitną akacje

Kiedy matura? Jak zakwitną akacje

Kiedy piszemy matury? Oczywiście w maju, wtedy, kiedy kwitną kasztany! Tymczasem maj się rozpoczął, kasztany zakwitły, rok szkolny się skończył, świadectwa wydali Wam wychowawcy… w maseczkach ochronnych. Wszystko gotowe, a matura jeszcze w lesie… Podobno będziecie ją pisać w czerwcu. A przecież czerwiec to czas kwitnących akcji – zapowiedzi wakacji! Słowem – świat stanął na głowie.

Ale GŁOWY DO GÓRY! W czerwcu też będzie pięknie, zakwitną akacje i jaśminy, a Wy zdacie na 100%! Wierzymy, że macie, Drodzy Abiturienci, zapał do nauki, dojrzałość i przekorę, która pozwoli Wam wykorzystać w czerwcu ten niełatwy maj.

W załączeniu – fotki z czasów, kiedy egzamin maturalny przebiegał zgodnie z planem, po Bożemu  – w maju, a kasztanowiec rósł w naszej szkolnej auli…

WASI NAUCZYCIELE

2020-05-04T18:24:49+00:00 3 maja 2020|Wydarzenia|