„Czwórkowe” bluzy

Rozpoczęła się III edycja akcji „bluzowej” w Czwórce!

W tym roku samorząd przygotował dla Was ofertę bluz dostępnych w czterech kolorach: czarnym, bordowym, białym i zielonym. Na każdej z nich znajduje się haftowany wizerunek  patrona naszej szkoły. Niestety w związku z pandemią, nie mamy możliwości, przeprowadzenia akcji  w szkole, ale mamy na to sposób.

W linku znajdziecie stronę firmy, z którą współpracujemy w tym roku.

Sami wybierzcie dla siebie, swoich domowników, dziewczyny czy chłopaka kolor, rozmiar (podana jest tabela rozmiarów) i wypełnijcie formularz wysyłkowy.

Cena bluzy to 105 zł. Ostatnie zamówienia firma przyjmuje do 4 grudnia. Ostatnie przelewy firma przyjmuje do 5-6 grudnia. Koszt wysyłki kurierskiej to 12 zł (paczkomat InPost) lub 16 zł (kurier DPD). Bądźmy razem widoczni w mieście w naszych kolorowych „czwórkowych” bluzach.

2020-11-24T18:03:34+00:00 24 listopada 2020|Samorząd Uczniowski, Wydarzenia|