TELEFON: 71 798 67 33

DESTINATION IMAGINATION – OSTATNIA ODSŁONA…

/, Wydarzenia/DESTINATION IMAGINATION – OSTATNIA ODSŁONA…

DESTINATION IMAGINATION – OSTATNIA ODSŁONA…

Nasza tegoroczna przygoda z Destination Imagination dobiegła końca. Zwieńczeniem kilkumiesięcznych spotkań i pracy była prezentacja przedstawienia podczas odbywającej się w dniach 11-13.03.2018 Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności.
Najpierw na uroczystej Ceremonii Otwarcia Olimpiady zaskoczyła nas niesamowita atmosfera – ducha kreatywności czuło się na każdym kroku! Kolejny dzień rozpoczęliśmy od ćwiczeń do Wyzwania na Już i przygotowań do Wyzwania Bliźniaczego. Wtedy poczuliśmy się jeszcze bardziej zgraną drużyną, co zostało też zauważone przez Ekspertów podczas prezentacji Wyzwania Drużynowego. Stres nie opuszczał nas aż do wtorku do godziny 12.00, kiedy to stanęliśmy przed grupą pięciu Ekspertów oceniających nasz Musical Przeobrażeń, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Było trudno, ale udało się rozśmieszyć nie tylko zgromadzoną publiczność, ale też poważne jury.
Udział w Olimpiadzie dostarczył zespołowi również innych wrażeń: poznaliśmy wiele ciekawych osób – nie tylko swoją Drużynę Bliźniaczą z miejscowości Mońki, ale też drużyny z różnych zakątków świata, m.in. z Chin, Grecji, Meksyku i Turcji. Uczestniczyliśmy w warsztatach sportowych, muzycznych i plastycznych oraz kibicowaliśmy innym podczas ich Wyzwań Drużynowych.
Choć nasza drużyna nie stanęła na podium, bawiliśmy się świetnie i z Olimpiady wróciliśmy bogatsi o niesamowite doświadczenia!

Trenerki (A. Szyrwińska, B. Konduła) i drużyna HEPTANOKUERA

2018-03-20T06:17:34+00:00 20 marca 2018|DI, Wydarzenia|