DRZWI OTWARTE W LO IV

//DRZWI OTWARTE W LO IV

DRZWI OTWARTE W LO IV

… już za nami. W tym roku dla absolwentów gimnazjów i ósmoklasistów przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji: m.in. pokaz walk Wikingów i Słowian, grę dydaktyczną, Eko-Przystanek, czyli gry, zabawy konkursy plastyczno-przyrodnicze, występ szkolnego zespołu muzycznego. Dodatkowo doświadczenia chemiczne, gry językowe, konkursy matematyczne, prezentacje poszczególnych klas – jednym słowem każdy z licznych gości mógł znaleźć coś dla siebie i na własnej skórze poczuć atmosferę szkoły. Drzwi Otwarte były też okazją do poznania przyszłych wychowawców, nauczycieli i innych pracowników szkoły.

Wszystkim naszym uczniom dziękujemy za zaangażowanie w przeprowadzenie Drzwi Otwartych a na absolwentów podstawówek i gimnazjów czekamy z niecierpliwością.

(as)

2019-12-10T20:21:53+00:00 6 maja 2019|Wydarzenia|