DZIEŃ MŁODEGO ANGLISTY

//DZIEŃ MŁODEGO ANGLISTY

DZIEŃ MŁODEGO ANGLISTY

Grupa uczniów klas pierwszych i drugich uczestniczyła w serii wykładów i warsztatów zorganizowanych przez Instytut Filologii Angielskiej w ramach obchodów Dnia Młodego Anglisty (7.04.2017). W trakcie tego spotkania uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wykładzie podczas którego mogli przekonać się czy warto uczyć się wielu języków obcych i dowiedzieć się jak funkcjonuje mózg osoby dwujęzycznej. Uczestnicy spotkania mogli również zapoznać się z ofertą studiów w IFA. Dodatkową atrakcję stanowił udział w warsztatach dzięki którym uczniowie w praktyce zgłębili wiedzę dotyczącą wszystkich czasów angielskich oraz uświadomili sobie, które słowa w języku angielskim są najczęściej źle wymawiane. Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych zajęciach organizowanych przez IFA.
Ewa Tarnowska
Małgorzata Połch