Finał II Kampanii Edukacyjnej nt. HIV/AIDS

/, Projekty edukacyjne, Wydarzenia/Finał II Kampanii Edukacyjnej nt. HIV/AIDS

Finał II Kampanii Edukacyjnej nt. HIV/AIDS

Na Wydziale Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w dniu 03.12.2018r. odbył się finał II Kampanii Edukacyjnej nt. HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową. Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów, w tym 7 obserwatorów i 10 finalistów etapu szkolnego, którzy wzięli udział w rozwiązywaniu testu wiedzy o HIV/ AIDS.

Dziękujemy nauczycielom biologii p. Małgorzacie Wojciechowskiej i p. Lucynie Podobie za przeprowadzenie testu, wytypowanie najlepszych uczniów i przygotowanie ich do Finału.

Szkoła otrzymała wyróżnienie za zaangażowanie  w realizację zadań kampanii edukacyjnej nt. HIV/AIDS, na 2500 tysiąca wypełnionych testów na etapie szkolnym, nasi uczniowie wypełnili ich aż 500.

W nagrodę otrzymaliśmy aparat fotograficzny i bon na 135 zł na wywołanie zdjęć w fotojokerze.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Krystyna Babula i Barbara Grabiec

2018-12-06T08:54:33+00:00 6 grudnia 2018|Konkursy, Projekty edukacyjne, Wydarzenia|