TELEFON: 71 798 67 33

Gościnni „czwórkowicze”

/, Wydarzenia/Gościnni „czwórkowicze”

Nasi reprezentanci w sporcie strzeleckim wykazali się nadzwyczajną gościnnością podczas rozgrywanych 10.04 zawodów strzeleckich o Puchar Dyrektora Naszej Szkoły. Były to zawody decydujące o klasyfikacji końcowej sezonu w broni sportowej. Być może to presja sprawiła, że nasi reprezentanci strzelili gorzej niż zwykle, zajmując 3 miejsce. Chociaż na szyjach zawisły brązowe medale to pozostał niedosyt, bo druga w klasyfikacji „VII” pokonała nas tylko trzema punktami! Po raz kolejny poza czyimkolwiek zasięgiem znalazła się reprezentacja LO XV. Do tej pory przegrała w tym sezonie tylko raz – z reprezentantami Naszej Szkoły.

Znakomicie spisały się nasze dziewczyny, zajmując w klasyfikacji indywidualnej: 1 miejsce – Ola Woźniak (2a), 3 miejsce – Zuza Gałczyńska (1c). Gratulujemy! Komplet miejsc na podium w klasyfikacji chłopców zajęli reprezentanci LO XV. Oprócz medalistek Naszą Szkolę reprezentowali: Mateusz Wodnik (3f), Katarzyna Kowalewska (2c) i Oskar Obolewicz (2d).

Podsumowanie sezonu nastąpi 17.05 podczas obchodów 70-lecia Ligi Obrony Kraju.

Tekst (K.R.), zdjęcia Albert Sękalski (3d)

2017-10-03T00:20:33+00:00 22 kwietnia 2014|Konkursy, Wydarzenia|