KLASA 3D Z WIZYTĄ NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ

//KLASA 3D Z WIZYTĄ NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ

KLASA 3D Z WIZYTĄ NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ

Matura zbliża się wielkimi krokami, a czasu na wybór uczelni i kierunku jest coraz mniej. Dlatego też uczniowie klasy 3D wybrali się na Dni Otwarte Politechniki Wrocławskiej, gdzie mieli okazję bliżej przyjrzeć się ofercie uczelni. Na różnych wydziałach odbywały się wykłady, pokazy oraz prezentacje laboratoriów, które pokazały ułamek tego, co czeka tegorocznych maturzystów na studiach.
Ponadto, w tym samym czasie odbywały się dni aktywności studenckiej, więc można było na własne oczy zobaczyć czym zajmują się koła naukowe Politechniki Wrocławskiej i wziąć udział w wielu konkursach.  Na koniec wizyty na uczelni uczestniczyliśmy w spotkaniu przygotowanym przez Dział Rekrutacji. Zaprezentowano na nim pełną ofertę uczelni, warunki rekrutacji oraz niemałe sukcesy studentów.
Miejmy nadzieję, że to wyjście choć trochę przybliżyło maturzystów do wyboru dalszej ścieżki edukacji i że z powodzeniem staną się studentami tej uczelni.

D.H.

2018-03-18T21:20:59+00:00 18 marca 2018|Wydarzenia|