Koniec sezonu strzeleckiego

Pierwsza drużyna szkolnej reprezentacji strzeleckiej w miniony czwartek 30.05 zakończyła sezon 2018/19 zawodami o Puchar Klubu Żołnierz Rezerwy przy LOK Wrocław. Zawody należy uznać za udane. W silnie obsadzonym turnieju jak zwykle brylowali reprezentanci LO nr VII.  Naszym reprezentantom udało się zdobyć brązowy medal w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie najlepszy wynik spośród naszych zawodników uzyskał Maciej Wajda (2d) stając na najniższym stopniu podium. Dobry wynik osiągnął także Jakub Rupnicki zajmując V miejsce. Trzeba napisać, że końcowego sukcesu nie byłoby bez starań pozostałych naszych zawodników: Klaudii Kubiak (3c), Aleksandry Dąbal (2c) i Oskara Ślazyka (2e). To także dzięki ich świetnym rezultatom nasza drużyna zajęła III miejsce.

Na koniec pragnę dodać, że były to pożegnalne zawody Klaudii Kubiak i Kuby Rupnickiego. W tym miejscu dziękuję im za  godzenie pasji z nauką, systematyczną pracę i poświęcenie osobistego czasu podczas treningów i zawodów w barwach „Czwórki”. Zawsze można było na nich liczyć – trudno będzie ich zastąpić w szkolnej reprezentacji! Życzymy powodzenia w rekrutacji na studia!

Tekst i zdjęcia K.R.

2019-06-04T08:11:49+00:00 4 czerwca 2019|Konkursy, Sukcesy nauczycieli, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|