MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA NA FINISZU

/, Wydarzenia/MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA NA FINISZU

MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA NA FINISZU

Dwudziestą rocznicę wstąpienia Polski do NATO uczcili strzelcy zawodami o Puchar Dyrektora Technikum nr 1 w Wołowie. Znakomicie spisali się nasi chłopcy. W klasyfikacji indywidualnej Oskar Ślazyk (2e) zdobył srebrny (170/200 pkt.), a Maciej Wajda (2d) brązowy medal (168/200). Trzeci z naszych chłopców Michał Mazurowski był V (165/200). W klasyfikacji dziewcząt wszystkie miejsca na podium zajęły reprezentantki LO nr VII. Jak zwykle walka była bardzo zacięta, ale prowadzona w duchu fair play. O emocjach niech świadczy fakt, że reprezentacja naszej szkoły straciła medalową pozycję w klasyfikacji zespołowej dopiero w ostatniej kolejce strzelań, ulegając reprezentacji  LO nr XV zaledwie…. 1 punktem na 1000 możliwych do zdobycia!

Uzyskany wynik należy uznać za duży sukces. Od stycznia wskutek zbiegu wielu niekorzystnych okoliczności, nasi strzelcy są pozbawieni możliwości treningów. Mamy jednak nadzieję na rychłą zmianę sytuacji i powrót do regularnych ćwiczeń.

Tekst i zdjęcia K.R.

2019-04-30T21:36:22+00:00 21 marca 2019|Liga Strzelecka, Wydarzenia|