TELEFON: 71 798 67 33

Międzyszkolna Liga Strzelecka – zakończenie sezonu

/, Sukcesy nauczycieli, Sukcesy uczniów, Wydarzenia/Międzyszkolna Liga Strzelecka – zakończenie sezonu

Międzyszkolna Liga Strzelecka – zakończenie sezonu

„Z przytupem” zakończyli sezon nasi  strzelcy. W środę 18.04.2018 rywalizowali oni w ostatniej rundzie ligi w konkurencji karabin pneumatyczny kpn(z). Naszą Szkołę reprezentowali: Maja Teodorczyk (3b); Kamila Dudek (2a), Klaudia Kubiak (2c), Jakub Rupnicki (2d) i Oskar Ślazyk (1e). Nasi zawodnicy pokazali formę na koniec sezonu zdobywając w klasyfikacji drużynowej brązowe medale. Indywidualnie „królami polowania” okazali się Klaudia Kubiak, która była druga wśród dziewcząt i Oskar Ślazyk, który zwyciężył w kategorii chłopców. Całej drużynie gratulujemy!

Wręczenie medali poprzedziła miła uroczystość. Nauczyciele – opiekunowie drużyn strzeleckich i zawodnicy,  podziękowali Pani Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego nr XV za to, że przez miniony rok gościła strzelców z całego miasta. Pani Dyrektor Bogumiła Mandat wraz z podziękowaniami otrzymała od wszystkich bukiet kwiatów. Dziękujemy Pani Dyrektor!

Zawody o Puchar Klubu Żołnierzy Rezerwy były pożegnalnymi dla wielokrotnej  reprezentantki naszego liceum, wielokrotnej medalistki – Mai Teodorczyk, która niebawem kończy naszą Szkołę. Dziękujemy jej za poświęcony czas, zaangażowanie i oddanie dla amatorskiego sportu strzeleckiego.

(K.R.)

2018-04-19T20:31:26+00:00 19 kwietnia 2018|Konkursy, Sukcesy nauczycieli, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|