MISTRZ ANGIELSKIEJ ORTOGRAFII WYŁONIONY!

/, Wydarzenia/MISTRZ ANGIELSKIEJ ORTOGRAFII WYŁONIONY!

MISTRZ ANGIELSKIEJ ORTOGRAFII WYŁONIONY!

Miło nam poinformować, że zwycięzcą pierwszej edycji konkursu Dicto Challenge, zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr IV we współpracy z Instytutem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, została Aniela Hoc z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek. Drugie miejsce zajęła Alicja Szczebak ze Szkoły Podstawowej nr 36, trzecie miejsce przypadło Marcie Rolewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 61.

W finale, który odbył się 28.04 wzięło udział 26 uczniów z 11 szkół podstawowych, którzy zmierzyli się z wymagającym tekstem o Sherlocku Holmsie, który przeczytał pan Robert Horyza z Wielkiej Brytanii.  Wszyscy finaliści wykazali się znakomitą znajomością angielskiej ortografii, której pozazdrościć im może niejeden licealista.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy  przygotowali swoich podopiecznych do udziału w konkursie oraz uczestnikom za zmagania z angielską ortografią.

Gratulujemy wszystkim finalistom a szczególnie laureatom.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych językiem angielskim do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Zespół nauczycieli języka angielskiego

2021-05-10T08:15:44+00:00 9 kwietnia 2021|Konkursy, Wydarzenia|