/, Wydarzenia/Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym

Ghandi

W grudniu 2014 roku szkoła zgłosiła Andżelikę Golicz uczennicę klasy 2B do udziału w XXI Ogólnopolskim Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” – konkursie organizowanym dla młodzieży działającej aktywnie w wolontariacie zarówno na terenie szkoły jak i poza szkołą.

Dnia 10.03.2015 roku w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu w trakcie Uroczystej Gali Wrocławskiej Edycji uhonorowano nagrodą Andżelikę.

Składamy Andżelice serdeczne gratulacje!

Joanna Biskup
Anna Suleja