Nareszcie wakacje!

//Nareszcie wakacje!

Nareszcie wakacje!

Chyba wszyscy nie mogli już się doczekać wakacji. O tym, że właśnie dziś się rozpoczynają przypomniała nawet letnia aura, która po kilku dość chłodnych dniach, eksplodowała od razu 30 stopniowym upałem. Dlatego uroczystość zakończenia roku przebiegła w tempie rzec by można ekspresowym: pod odśpiewaniu hymnu Pani Dyrektor wręczyła nagrody i świadectwa uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz 100% frekwencję.

Świadectwo z wyróżnieniem i szkolną odznakę Złota Sowa zdobyły: Ewa Wróblewska (kl.1d) średnia ocen 5,25; Sylwia Droszczak (kl. 2a) średnia ocen 4,88; Dominika Czyżak (kl. 2e) średnia ocen 4,77.

Laureatami szkolnej odznaki Złota Sowa zostali: Weronika Pogorzelska (kl. 1b), Kacper Stasieńko (kl.1d), Jakub Kurach (kl.1e), Alicja Bagińska (kl. 2b), Bartosz Kaźmierczak (kl.2c), Michalina Osieleniec (kl. 2d).

Laureatkami szkolnej odznaki Srebrna Sowa zostały: Aleksandra Błażejewska (kl. 2c), Marta Kolanko (kl. 2d), Barbara Jakubik (kl. 2f), Emilia Kamińska (kl. 2f).

100% frekwencję uzyskali: Maja Teodorczyk (kl.1b), Mateusz Kułat (kl. 1d), Kamila Wojtasik (kl. 2e). Pozostałym uczniom świadectwa wręczyli wychowawcy klas.

No teraz czas na wypoczynek. Pamiętajcie: róbcie to „z głową”. Szkoła czeka na was po wakacjach!

Tekst Kazimierz Rakowski i Beata Kulik, zdjęcia (K.R.)

2016-06-27T17:56:10+00:00 26 czerwca 2016|Wydarzenia|