Nasi „złoci” strzelcy

W piątek 23.03.2018 w ramach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej okręgu wrocławskiego, rozegrano zawody o Puchar Dyrektora Technikum nr 1 w Wołowie, w konkurencji karabinek pneumatyczny kpn(o). Naszą Szkołę reprezentowali: Piotr Janowski i Jakub Jarząb , Aleksandra Zaparucha, Michał Mazurowski ,  Maciej Wajda (rez.)  i Aleksandra Dąbal . Po trudnym początku sezonu nasi strzelcy wreszcie pokazali na co ich stać. Wszyscy strzelali rewelacyjnie a zwłaszcza Ola Dąbal, która wspaniałym wynikiem 177/200 punktów objęła prowadzenie na początku zawodów i nie oddała go już do samego końca.  W klasyfikacji drużynowej supremacja naszej reprezentacji nawet przez chwilę nie była zagrożona. Ola Zaparucha strzelająca w naszej drużynie jako ostatnia, postawiła przysłowiową „kropkę nad i”, zdobywając srebrny medal z wynikiem 175/200.

Warto także nadmienić, że do ostatniej kolejki strzelań Piotr Janowski i Jakub Jarząb także utrzymywali się na pozycjach medalowych. Niestety, w końcówce zawodów kilku przeciwników strzeliło lepiej. W efekcie Kuba zajął V a Piotr IX miejsce.

Dla porządku dodajmy, że II miejsce zajęła reprezentacja organizatorów (Technikum nr 1 z Wołowa), a III miejsce zajęli wielokrotni tryumfatorzy tegorocznego sezonu – uczniowie z LO nr VII.

Do końca sezonu zostały do rozegrania jedne zawody w konkurencji kpn(o): 11.04, oraz jedne zwody w konkurencji kpn(z): 18.04.

Wszystkim strzelcom gratulujemy udanego występu!

Tekst i zdjęcia (K.R.)

2018-03-27T14:24:02+00:00 27 marca 2018|Sukcesy nauczycieli, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|