„NIE BĄDŹ SKNERA, KUP PAMPERA”

/, Wydarzenia/„NIE BĄDŹ SKNERA, KUP PAMPERA”

„NIE BĄDŹ SKNERA, KUP PAMPERA”

Pod koniec marca 2019 r. zakończyliśmy  trwającą trzy tygodnie akcję „Nie bądź sknera kup pampera”. Akcja miała na celu  zgromadzanie artykułów niezbędnych do prowadzenia opieki paliatywnej nad małymi pacjentami Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”, a także wsparcie darami fundacji hospicyjnej „Dajmy Nadzieję” we Lwowie. Inicjatywa objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia.

Do akcji włączyło się dużo szkół i przedszkoli we Wrocławiu, w tym nasza szkoła. Otrzymaliśmy tytuł partnera akcji. Zebraliśmy 5 dużych kartonów darów, które na początku kwietnia zostały przekazane na ręce  koordynatora akcji we Wrocławiu.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę. Cała społeczność szkolna pokazała ogrom serca i zaangażowania.

Dziękujemy!

Małgorzata Bandura