TELEFON: 71 798 67 33

Podsumowanie konkursów odbywających się podczas festynu z okazji 65-lecia

/, Wydarzenia/Podsumowanie konkursów odbywających się podczas festynu z okazji 65-lecia

Podsumowanie konkursów odbywających się podczas festynu z okazji 65-lecia

Podczas festynu sportowo-rekreacyjnego odbywały się liczne zawody i konkursy. Wielkie emocje wzbudził turniej piłki nożnej, nieoczekiwanie wygrany przez reprezentację klas pierwszych, która pokonała klasy II i III.

Dzielnych piłkarzy dopingowały zespoły cheerleaderek rywalizując o tytuł najlepszej grupy. Zwyciężczyniami konkursu zostały dziewczęta z klasy II E wyprzedzając uczennice z klas III B oraz I B.

Sportowe emocje rozgrzewały nie tylko cheerleaderki, ale również zespoły klasowe. W kategorii „kibicowanie” najbardziej żywiołową i entuzjastyczną okazała się klasa III C.

Uczestnicy festynu mogli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, lecz także intelektualną. W konkursie SUDOKU zwyciężyła Agnieszka Figlak z klasy III D przed Agnieszką Zawiślak z klasy ? oraz ex aequo na trzecim miejscu – Renatą Gawron z klasy III E i Aleksandrą Wrzesińską z klasy ID.

Zwycięzcy turnieju piłkarskiego oraz wymienionych konkursów otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Podziękowaliśmy również uczniom współorganizującym imprezę:

  • zespołowi muzycznemu w składzie: Paulina Chorążyczewska (I B), Marcin Sornat i Miłosz Kostrzewa (I D), Marek Giełda (IID), Jakub Żołyński (II F) i Agata Goździewicz (III F),
  • ekipie technicznej pod wodzą Krzyśka Morawskiego z klasy II D,
  • Natalii Sikorze – konferansjerce,
  • Kubie Bałdychowi i Kamilowi Dobrzańskiemu z klasy III E, pilotującym na rowerach bieg wokół stadionu i dbającym o dobrą zabawę ze slackline.

Wszystkie te osoby wzięły udział w loterii, w której atrakcyjne fanty ufundowało PZU.

2013-10-09T17:22:41+00:00 9 października 2013|Konkursy, Wydarzenia|