Podsumowanie XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

/, Współpraca z instytucjami, Wydarzenia/Podsumowanie XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

Podsumowanie XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

W Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu odbyło się podsumowanie XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W spotkaniu uczestniczyli organizatorzy festiwalu, przedstawiciele wyższych uczelni oraz dyrektorzy szkół i szkolni koordynatorzy. Na ręce Dyrektora Szkoły, p. Małgorzaty Górny, złożone zostały podziękowania i gratulacje dla społeczności naszej szkoły za zorganizowanie i udział w pokazach interaktywnych. Podczas tegorocznej, już piątej w „Czwórce”, edycji festiwalu odbyło się 6 pokazów, w których uczestniczyło 199 uczniów.

2018-02-07T09:43:41+00:00 22 listopada 2017|Projekty edukacyjne, Współpraca z instytucjami, Wydarzenia|