Pożegnaliśmy absolwentów

/, Wydarzenia/Pożegnaliśmy absolwentów

Pożegnaliśmy absolwentów

Jak co roku, w ostatni piątek kwietnia trzecioklasiści zakończyli rok szkolny. Przed nimi najpoważniejszy jak dotąd egzamin – matura. Ale w piątek 24.04 nikt chyba o tym jeszcze nie myślał. Serca i umysły świeżo upieczonych absolwentów „Czwórki” przepełniała radość z pomyślnie zakończonego kolejnego etapu edukacji. Najwięcej powodów do radości mieli absolwenci kończący szkołę z wyróżnieniem: Paulina Bagińska – średnia ocen 5,05, Daria Ładowska, Alicja Ostrowska, Kamila Szymańska, Bartłomiej Kasiuk. Dla nich były dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodzeni zostali laureaci szkolnej odznaki Złotej i Srebrnej Sowy oraz olimpiad przedmiotowych i konkursów, reprezentanci Szkoły w zawodach sportowych i strzeleckich, muzyków szkolnego zespołu muzycznego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie ze 100% frekwencją: Kacper Rosiński z kl. III F i Wiktor Scholz z kl.III A.

Podziękowania otrzymali także rodzice naszych absolwentów, którzy najaktywniej wspierali szkołę. Po uroczystości były kwiaty dla nauczycieli i wychowawców. Obok radości były też refleksja i łzy wzruszenia.

Drodzy Absolwenci! Życzymy wam powodzenia podczas egzaminów maturalnych. Niech pozwolą Wam dostać się na wymarzone uczelnie. Życzymy wam wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu!

Tekst: (K.R.)
Zdjęcia: Zofia Laskowska (2a)

2017-10-03T00:20:27+00:00 28 kwietnia 2015|Uroczystości, Wydarzenia|