POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW ROCZNIK 2018

/, Wydarzenia/POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW ROCZNIK 2018

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW ROCZNIK 2018

Cóż to jest życie? Życie jest wyzwaniem – odpowiedzcie na nie.  Życie jest przygodą – odważcie się na nią. Życie jest smutkiem – pokonajcie go. Życie jest tajemnicą  – odkrywajcie ją. Życie jest podróżą – wyruszcie w nią. Życie jest walką – stoczcie ją. Życie jest celem – osiągnijcie go.

Pani dyrektor Małgorzata Górny tymi słowami pożegnała absolwentów rocznika 2018.  Najlepszym uczniom „Czwórki” wręczyła nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencje i szczególne osiągnięcia.

Świadectwo z wyróżnieniem i szkolną  odznakę „Złota Sowa”  otrzymali  Ewa Wróblewska oraz Jakub Kurach. Odznaką „Złota Sowa”  zostali nagrodzeni Adrian Kowalczyk, Natalia Tatrocka, Adrianna Szymborska oraz Aleksandra Bujnicka.

100% frekwencją wyróżnili się Mateusz Kułat i Magdalena Maciejak. Za szczególne zaangażowanie nagrodzona została  Wiktoria Murphy przewodnicząca  Samorządu Szkolnego.

W imieniu wychowawców Absolwentów pożegnał pan Dawid Graczyk następującymi słowami: Patrzymy na Was i rozważamy, biorąc pod uwagę wiek, w jakim jesteście i  moment Waszego życia,  nie sposób się nam oderwać od myśli Winstona Churchilla: „To nie jest koniec, to nie jest nawet  początek końca, to dopiero koniec początku” . Idźcie w świat, bądźcie dobrymi ludźmi, twórzcie historię, a poprzez swoją wiedzę, kompetencje, pracowitość, sumienność, zaangażowanie, otwartość, pomnażajcie zacne imię „Czwórki”.

Tegoroczni maturzyści podziękowali dowcipnie i serdecznie wszystkim pracownikom szkoły za ich pracę.

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim naszym maturzystom życzymy powodzenia na maturze!

2018-05-09T10:36:20+00:00 9 maja 2018|Uroczystości, Wydarzenia|