Ratujmy polskie drapieżniki

/, Wydarzenia/Ratujmy polskie drapieżniki

Ratujmy polskie drapieżniki

W XXI wieku pojęcie piękna, definiuje się poprzez szczupłość oraz idealną sylwetkę. Można to zauważyć wszędzie. Wiele kobiet, ale również mężczyzn, robi wszystko, żeby „być idealnym”.

W „Czwórce”, młodzież potrafi odróżnić rzeczy ważne, od ważniejszych. Wolontariusze z klas 2a i 2b w dniach 10. i 11. września 2014 roku, zorganizowali dla WWF POLSKA akcje sprzedaży ciast pod hasłem „Ratujmy polskie drapieżniki”. Cel był ważny, dlatego w tym dniu chyba nikt nie myślał o diecie, zdrowym odżywianiu, czy spożywaniu posiłków sportowca. Wspólnie zebraliśmy 300 zł, które zostaną przekazane na pomoc polskim wilkom oraz rysiom. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły wysyłamy serdeczne DZIĘKUJĘ!

Urszula Szczepańska 2a

2017-10-03T00:20:31+00:00 23 września 2014|Wolontariat, Wydarzenia|