Sukces Samorządu Uczniowskiego

„Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty”

Becka Schoettle

Już po raz trzeci nasz szkolny Samorząd staje na podium w konkursie na „Najlepszy Samorząd Uczniowski szkół ponadpodstawowych”. Młodzieżowa Rada Miasta 19.06.2020 r. ogłosiła wyniki konkursu, w którym nasi uczniowie zajęli III miejsce. Nasza radość jest tym większa iż tegoroczna działalność Samorządu Uczniowskiego przypadła na trudny czas pandemii, dlatego szczególne gratulacje należą się naszemu zastępcy przewodniczącej szkoły Kacprowi Ignaszakowi, uczniowi klasy IIA, za kreatywność i zaangażowanie w działania podejmowane na terenie szkoły.

Samorząd Uczniowski, to nie tylko jego przedstawiciele, ale cała społeczność szkolna, dlatego gratulacje należą się wszystkim angażującym się w działania naszej młodzieży.

To wspólny sukces całej szkoły!

Agnieszka Kucharska

2021-06-27T20:54:40+00:00 26 czerwca 2020|Samorząd Uczniowski, Sukcesy uczniów, Wydarzenia|