ŚWIĄTECZNA PACZKA A.D. 2016

/, Wydarzenia/ŚWIĄTECZNA PACZKA A.D. 2016

ŚWIĄTECZNA PACZKA A.D. 2016

25 paczek w piątkowe popołudnie wyjechało ze szkoły, żeby w sobotę trafić do Naszej Rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Victoria na widok sztalugi do malowania bardzo się ucieszyła mówiła, że zawsze o takiej marzyła, tylko zapomniała o tym powiedzieć. Z chęcią pomagała wnosić paczki do mieszkania. Po wniesieniu wszystkich paczek dziewczynka z entuzjazmem zabrała się do rozpakowywania. Każda otwierana paczka wywoływała uśmiech na twarzy i olbrzymią radość. Emocje były wielkie.
Co chce przekazać Wam wolontariusz:
Serdecznie chciałam podziękować za współpracę całej społeczności IV Liceum Ogólnokształcącego. Przygotowane przez Państwa paczki były bardzo profesjonalne. Niezwykle miło było patrzeć na radość rodziny podczas otwierania prezentów. Życzę Państwu radosnych i szczęśliwych Świąt.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina:
Rodzina chciałaby bardzo serdecznie podziękować. Otrzymane rzeczy zdecydowanie przerosły oczekiwania pana Rafała i Victorii.
… a teraz Organizatorzy:
Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie paczki: Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły. Dzięki Waszej chęci niesienia pomocy udało się spełnić marzenia pana Rafała i Victorii. Dzięki Wam będą mieli wspaniałe święta!

2016-12-20T09:07:54+00:00 20 grudnia 2016|Wolontariat, Wydarzenia|