Trwa akcja WARTO PRZECZYTAĆ!

/, Projekty edukacyjne, Wydarzenia/Trwa akcja WARTO PRZECZYTAĆ!

Trwa akcja WARTO PRZECZYTAĆ!

Akcję, której celem jest popularyzacja wśród uczniów ciekawych książek, zachęcanie młodych ludzi do lektury, zorganizowali poloniści we współpracy z biblioteką szkolną.

Na początek uczniowie podczas lekcji polskiego przekonują – PRZECZYTAJ MOJĄ ULUBIONĄ KSIĄŻKĘ! Czytają fragmenty swoich lektur koleżankom i kolegom z klasy. Ci, którzy potrafili wzbudzić zainteresowanie wybraną książką zaprezentują swoje lektury podczas finału 19. kwietnia. Humaniści z III A wybiorą wtedy najlepszego prezentera.

Najlepsze interpretacje zostaną wyróżnione ocenami bardzo dobrymi bądź celującymi z języka polskiego, a najtrafniejsza z nich będzie dodatkowo uhonorowana nagrodą specjalną, oczywiście książkową.

A.B.

2018-04-17T19:42:25+00:00 17 kwietnia 2018|Konkursy, Projekty edukacyjne, Wydarzenia|