WIELKA WYGRANA

Wspaniała Dziewiątka – tak od dzisiaj można nazywać grupę uczniów z 1B i 1D, w której skład wchodzili: Nikola Barlik, Anna Babicka, Kamila Dudek, Jacek Glapiński, Weronika Kiewisz, Patrycja Kuczyńska, Anna Niezgoda, Dawid Rajkowski oraz Michał Woźniak.

Zapewne pamiętacie jeszcze Dzień Różnorodności w naszej szkole. W zeszłą sobotę odbyła się uroczysta Gala w Kinie Nowe Horyzonty, gdzie uczniowie zaprezentowali historię przygotowywania się do Diversity Day oraz sam apel w auli. Okazało się, że nasza prezentacja najbardziej przypadła do gustu jurorom i zdobyliśmy 1 miejsce w konkursie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych!

Wydarzeniu od początku przyświecała idea, że będzie to akcja zorganizowana przez uczniów i dla uczniów. Dlatego to właśnie wam dziękujemy najbardziej, za wasz wkład, wspaniałe przebrania i zainteresowanie projektem.

Opiekunowie:
Ada Kołodyńska